aaalafkherstext

ورود
x
یا
x
ثبت
x

یا
درباره اسم و لوگوی علف خرس

«موسسۀ غیرتجاری راهنمای اندیشه هدفمند» (با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به سرپرستی سید محمدباقر غروی نخجوانی، با هدف فرهنگسازی و آموزش سواد مالی به عموم مردم فعالیت می‌کند.

«بی‌توجهی به موضوع سواد مالی و آموزش‌های مربوط به آن»، «کمبود محتوای معتبر فارسی در این زمینه» و « نیاز شدید افراد به دانش و آگاهی مالی» موسسۀ راهنمای اندیشه هدفمند را بر آن داشت تا در راستای اهداف خود، برای طراحی و راه‌اندازی «سایت علف خرس» و ارائۀ آموزش‌های مجازی (غیرحضوری)، اقدام کند.

در کنار سایت علف خرس، موسسه درصدد است با انتشار نشریۀ «راهنمای سرمایه‌گذاری» به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کرده و آموزش‌های خود را بین گروه‌های وسیع تری از افرادجامعه منتشر کند. مخاطبان وب‌سایت، عموم مردم هستند و مخاطبان نشریه، نخبگان و صاحب‌نظران مالی کشور.

 0000 layer 4این مجموعه تلاش می‌کند تا مطالبی جامع دربارۀ سواد مالی را با بیانی ساده و شیوا به عموم افراد ارائه داده و با نشان دادن این موضوع که موفقیت مالی یادگرفتنی و اکتسابی است، انگیزۀ کافی برای یادگیری مباحث مالی کاربردی را ایجاد کند. به بیان دیگر، رسالت این موسسه تلاش برای افزایش  سطح سواد مالی  افراد و ایجاد نگرش صحیح مالی است؛ چراکه داشتن آگاهی و یادگیری مهارت‌های مرتبط با پول، بیش از هر چیز دیگری می‌تواند به افراد کمک کند تا به رفاه و موفقیت مالی دست پیدا کنند.

از آن‌جایی که در مسیر موفقیت مالی، یادگیری مهارت‌ها و تکنیک‌های مدیریت مالی به‌تنهایی کافی نیست و بخش مهمی از فرایند ثروتمند شدن به ذهن، نگرش و باورهای انسان مربوط است، علف خرس در ارائۀ مطالب آموزشی خود، هم نگاهی «استراتژیک» و هم نگاهی «تکنیکال» دارد. به عبارت دیگر، در بخشی از مطالب این سایت، به ارائۀ روش‌ها و تکنیک‌های لازم برای موفقیت پرداخته شده است و در بخشی دیگر تلاش شده تا جنبۀ نگرشی، روانشناختی و استراتژی رفتاری موفقیت مالی بررسی شود.

logo-samandehi

treebottom

address    سعادت آبادبلوار پیام | میدان بهرود خیابان عابدی | پلاک ۳  | واحد ۳

tel    ۶۳ ۲۴ ۱۱ ۲۲