aaalafkherstext

ورود
x
یا
x
ثبت
x

یا
درباره ما چه نیستیم؟

چشم‌ها راباید شست، جور دیگر باید دید

اگرچه سایت علف خرس به‌عنوان یک راهنمای به‌روز، مطالب آموزشی جامع و کاربردی‌ای را درمورد عادات صحیح مالی به مخاطبان خود ارائه می‌کند، اما ما در این سایت به‌دنبال آموزش رسمی و دادن مدرک به مخاطبانمان نیستیم. ما به‌دنبال این هستیم که در ذهن مخاطبانمان تلنگری ایجاد کنیم تا با موضوعات مالی آشنا و به آن علاقه‌مند شوند، بیشتر از گذشته درمورد آن فکر کنند و بتوانند در نهایت، انتخاب‌ و تصمیم‌های مالی بهتری داشته باشند.

هدف ما در این سایت، میلیاردر کردن افراد یا فروش نسخه‌های پولدار شدن نیست. ما به‌دنبال این نیستیم که با وعدۀ میلیارد کردن، نسخه‌های مالی اشتباه و نادرست بپیچیم و داروهای موقت، برای بهبود وضعیت مالی افراد تجویز کنیم. ما معتقدیم موفقیت مالی، یک نسخۀ منحصربه‌فرد ندارد؛ بلکه می‌توان از جنبه‌های مختلف به آن نگاه کرد و هر فردی می‌تواند بسته به شرایط زندگی خودش، بهترین گزینه و راهکار را برای گرفتن تصمیمات مالی انتخاب کند.

علف خرس یک سایت مثبت‌اندیشی یا انگیزشی نیست و ما نمی‌خواهیم این‌گونه اندیشه‌ها را تبلیغ کنیم؛ اما از آن‌جایی که نگرش مثبت به پول را لازمۀ موفقیت می‌دانیم، ممکن است در آموزش‌های خود به برخی از آن‌ها که در رسیدن به هدفمان موثر است، اشاره کنیم. علف خرس محلی برای یادگیری است؛ یادگیری نکات،‌ روش‌ها و عاداتی که بتواند شما را در زمینۀ مالی موفق کند.

logo-samandehi

treebottom

address    سعادت آبادبلوار پیام | میدان بهرود خیابان عابدی | پلاک ۳  | واحد ۳

tel    ۶۳ ۲۴ ۱۱ ۲۲